معرفی نرم افزار MSP و مزایای آن

نرم افزار MSP

نرم افزار مایکروسافت آفیس پروجکت (Microsoft Office Project) که به اختصار نرم افزار MSP نیز نامیده میشود، مجموعه ای است از ابزار برای مدیریت مؤثرتر پروژه و پورتفو. نرم افزار MSP در صنعت های مختلفی همچون ساخت و ساز، تولید، داروسازی، سازمان های دولتی، خرده فروش ها، سرویس های مالی و مراکز بهداشتی مورد استفاده قرار میگیرد.

ماژول های اصلی نرم افزار MSP شامل کار پروژه و تیم های پروژه، برنامه زمانی و منابع مالی میشود. نرم افزار MSP  طراحی شده است تا به کاربران در هدف گذاری دقیق تر برای پروژه کمک کند؛ این کار با ایجاد زمانبندی دقیق، توزیع متناسب منابع و مدیریت بودجه توسط نرم افزار انجام میگیرد.

همچنین راهنمای پروژه به کاربران کمک میکند تا پروژه های خود را بسازند، فعالیت ها و عملیات را پیگیری کنند و گزارشات خود را از پروژه تهیه نمایند. این نرم افزار با ساده سازی تخصیص منابع و بودجه ها به فعالیت ها و پروژه ها، به سازمان ها و شرکت ها کمک میکند تا کنترل بهتری پیرامون منابع و امور مالی خود داشته باشند. نرم افزار MSP همچنین دارای قابلیتی است که کاربر را در طول فرآیند ایجاد پروژه، از تخصیص منابع و بودجه ها تا نتایج گزارشات نهایی هدایت میکند.

 

منبع: whatis.techtarget.com

دیدگاه خود را بفرستید :

* - فیلد های ستاره دار ضروری است.

© تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد