مایکروسافت پروجکت سرور فارسی به همراه تقویم شمسی

مایکروسافت پروجکت سرور فارسی

نرم افزار مایکروسافت پراجکت سرور یکی از محبوب ترین ابزار مدیریت پروژه در جهان و حتی در کشور ما است. اما این نرم افزار به صورت رسمی فاقد زبان فارسی و تقویم شمسی است و این موضوع برای شرکت ها و سازمان های داخلی خواهان استفاده از این نرم افزار مشکل ساز خواهد شد، چرا که برنامه ریزی با استفاده از تقویم میلادی  وبا توجه به روزهای تعطیل هفته روند برنامه ریزی را مختل خواهد کرد. به همین سبب شرکت پویشگران در راستای ساده سازی کار با این نرم افزار توسط شرکت ها و سازمان های داخلی اقدام به ارائه زبان فارسی و تقویم کاملا شمسی در نرم افزار مایکروسافت پروجکت سرور نموده است. زبان فارسی و روان در مایکروسافت پروجکت سرور فارسی شرکت پویشگران و همچنین تقویم شمسی در تمام بخش های این نرم افزار به کاربران داخلی این امکان را خواهد داد تا بدون مشکل بتوانند از قابلیت ها و ویژگی های این نرم افزار بهره ببرند.

مایکروسافت پروجکت سرور فارسی

نرم افزار مایکروسافت پروجکت سرور فارسی شرکت پویشگران به صورت کاملا سازگار با نرم افزار طراحی شده است و بدون هیچ گونه مشکلی در تمامی بخش های نرم افزار اجرا میشود و هیچ اختلالی در عملکرد نرم افزار ایجاد نخواهد کرد؛ همچنین زبان فارسی نیز به صورت یک زبان محلی کاملا جدید به این نرم افزار اضافه گردیده و جایگزین هیچ یک از زبان های پیشین این نرم افزار نشده و به صورت کاملا استاندارد پیاده سازی شده است.

با استفاده از نرم افزار مایکروسافت پروجکت سرور فارسی کاربران سازمان ها میتوانند ارتباط مؤثرتری با نرم افزار برقرار کرده و بدون نگرانی از مشکلات زمانبندی و تداخل تقویم میلادی از کار با تقویم شمسی این نرم افزار لذت ببرند.

جهت دریافت مشاوره و طرح سوالات خود با ما در تماس باشید.

دیدگاه خود را بفرستید :

* - فیلد های ستاره دار ضروری است.

© تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد