تقویم شمسی نرم افزار MSP ؛نیاز سازمان های داخلی

تقویم شمسی نرم افزار MSP

نرم افزار MSP به همراه تقویم شمسی

نرم افزار MSP ابزاری جهت مدیریت پروژه هاست که توسط شرکت بنام مایکروسافت ارائه میگردد. این نرم افزار نمایی کلی از پروژه را در اختیار مدیران و کاربران قرار میدهد و ابزاری منحصر به فرد برای مدیریت پروژه هاست. نرم افزار msp به سبب راهکارهای خلاقانه و ویژگی های فوق العاده خود در مدیریت پروژه ها از محبوبیت بسیار بالایی در میان شرکت ها و سازمان ها برخوردار است. این نرم افزار با قابلیت های بسیار خود ابزاری مناسب برای مدیریت پروژه های سازمانی است؛ قابلیت هایی چون کنترل و مدیریت برنامه زمانی و بودجه پروژه، مدیریت ارتباطات و اطلاعات پروژه و برنامه ریزی عملیاتی و منابع انسانی برای حصول اطمینان از اتمام به موقع پروژه.

نرم افزار ام اس پی

تقویم شمسی نرم افزار MSP

در کشور ما نیز شرکت ها و سازمان های بسیاری از نرم افزار MSP برای مدیریت پروژه های خود استفاده میکنند و این به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار است که آن را از سایر ابزارهای مدیریت پروژه مستثنا میکند. اما بزرگترین مشکل هر سازمان و شرکت داخلی عدم وجود تقویم شمسی برای برنامه ریزی پروژه ها و روزهای تعطیل میلادی در تقویم نرم افزار MSP است. همانطور که میدانید تقویم شمسی برای این نرم افزار توسط شرکت سازنده ارائه نگردیده است و نرم افزار به طور پیش فرض از تقویم میلادی استفاده میکند.

نیاز به تقویم شمسی نرم افزار MSP برای کاربران ایرانی امری انکارناپذیر است؛ از این رو شرکت پویشگران افتخار دارد تا تقویم شمسی نرم افزار MSP را در تمام نسخه های ارائه شده نرم افزار در اختیار شرکت ها و سازمان های متقاضی قرار دهد. تقویم شمسی نرم افزار MSP توسط شرکت پویشگران برای نسخه های ۲۰۱۰، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۶ ارائه میگردد. جهت دریافت مشاوره و مطرح کردن سوالات خود با ما تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بفرستید :

* - فیلد های ستاره دار ضروری است.

© تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد